Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 
Pływanie
 
Utworzone na Macintoshu

ŚWIĄTECZNE MISTRZOSTWA

SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 8

W PŁYWANIU 2017


Cel imprezy:  Popularyzacja pływania wśród dzieci i młodzieży.

               Umożliwienie sprawdzenia swoich umiejętności pływackich.

Organizator:   Szkoła Podstawowa nr 8

Miejsce:       Pływalnia przy Szkole Podstawowej nr 8 w Siedlcach

Termin:       21.12.2017r. godzina 12.00



PROGRAM ZAWODÓW


Godzina 11.30

Rozpoczęcie zapisów do poszczególnych konkurencji.


Godzina 12.00

Rozgrzewka.


Godzina 12.15

Styl dowolny 25m dziewczęta i chłopcy szkoła podstawowa klasy I.

Styl dowolny 25m dziewczęta i chłopcy szkoła podstawowa klasy IV.

Styl dowolny 25m dziewczęta i chłopcy szkoła podstawowa klasy VII.


Godzina 12.45

Styl klasyczny 50m dziewczęta i chłopcy gimnazjum klasy II i III.


Godzina 13.00

Styl grzbietowy 50m dziewczęta i chłopcy gimnazjum klasy II i III.


Godzina 13.15

Styl dowolny 50m dziewczęta i chłopcy gimnazjum klasy II i III.


Godzina 14.00

Rozdanie nagród. Zakończenie mistrzostw.


Różne

W zawodach biorą udział uczniowie Szkoły Podstawowej nr 8 w Siedlcach.

Zawodnicy mają prawo do startu w dwóch konkurencjach (z wyjątkiem klas I, IV i VII SP – jedna konkurencja).

Zapisy do poszczególnych konkurencji 30min  przed rozpoczęciem zawodów.

Zawodnicy otrzymują pamiątkowe dyplomy za zajęcie pierwszych trzech miejsc w swojej kategorii wiekowej.


Wyniki:


SZKOŁA PODSTAWOWA:

Klasa I

Styl dowolny 25m dziewczęta

  1. 1.Ala Gut 29,71

Styl dowolny 25m chłopcy

  1. 1.Szymon Biernacki 33,22

  2. 2.Maciek Wiewiórka 50,04

  3. 3.Olek Iwaniuk 52,61

  4. 4.Aleks Szydłowski 54,66

Klasa IV

Styl dowolny 25m chłopcy

  1. 1.Albert Kościesza 23,35

  2. 2.Michał Karczewski 25,42

  3. 3.Kajetan Spruch 39,11


GIMNAZJUM

Klasa II

Styl dowolny 50m chłopcy

  1. 1.Adrian Kisieliński 46,34

Klasa III

Styl klasyczny 50m dziewczęta

  1. 1.Patrycja Paczuska 1,13,00

Styl klasyczny 50m chłopcy

1. Oszal Jakub 43,52

Styl grzbietowy 50m dziewczęta

  1. 1.Natalia Soćko 1,20,56

Styl grzbietowy 50m chłopcy

1. Mateusz Powałka 38,27

  1. 2.Maciej Pieszalski 52,68

  2. 3.Kacper Głuszczak 1,07,00

Styl dowolny 50m dziewczęta

  1. 1.Natalia Soćko 1,42,00

Styl dowolny 50m chłopcy

  1. 1.Mateusz Powałka 35,46

  2. 2.Jakub Oszal 36,26

  3. 3.Jakub Benda 36,49

  4. 4.Kacper Głuszczak 1,01,41

galeria zdjęć z zawodów


ŚWIĄTECZNE MISTRZOSTWA

PG4 W PŁYWANIU 22.12.2016

galeria zdjęć z zawodów



ŚWIĄTECZNE MISTRZOSTWA

PG4 W PŁYWANIU 22.12.2015

galeria zdjęć z zawodów



ŚWIĄTECZNE MISTRZOSTWA

PG4 W PŁYWANIU 18.12.2014

galeria zdjęć z zawodów



ŚWIĄTECZNE MISTRZOSTWA

PG4 W PŁYWANIU 20.12.2013

galeria zdjęć z zawodów